• język migowy

Trzymaj Formę 2024

18 06 2024 #Aktualności #Dla Rodziców

10 czerwca 2024 zakończyliśmy udział w programie propagującym zdrowy styl życia
o unikalnym dwukierunkowym podejściu: promującym zbilansowane odżywianie połączone
z regularną aktywnością fizyczną. Program „Trzymaj Formę” oparty jest na założeniu, że aktywny styl życia jest zdrowy i przyjemny. Można go w łatwy sposób realizować, niezależnie od wieku, płci i aktualnej sprawności fizycznej.
W naszej szkole podjęliśmy wiele inicjatyw mających na celu przybliżenie uczniom zdrowy styl życia. Stworzyliśmy kącik śniadaniowy dla klas najmłodszych, gazetki zawierające ciekawostki dotyczące warzyw i owoców. Organizowaliśmy wiele akcji sportowych między innymi Bieg Erasmusa 2024, Dzień Sportu czy aktywne długie przerwy. Przeprowadziliśmy zajęcia na temat dobrych nawyków z dietetykiem klinicznym Panem Adamem Jasztalem.
Foto relacja poniżej.

(tekst D.M.)

Trzymaj Formę 2024

Udział w programie Trzymaj Formę.